Dos Ojos

Rekord świata
w nurkowaniu jaskiniowym

  • 9.10.2009
  • Odległość: 17 km
  • Głębokość: 72 m
  • Czas: 9:58 h


Bernard Afeltowicz

Bernard Afeltowicz

Rocznik 1960, jeden z pionierów rynku consumer finance w Polsce: stworzył jedną z pierwszych w kraju firm pośrednictwa kredytowego CLA, którą następnie sprzedał Amerykanom, przechodząc równocześnie do polskiego oddziału CFG AIG, którym kierował do 2006 roku. Potem zaangażowany w rozwijanie operacji Getin International na wschodzie: w Rosji, na Białorusi i Ukrainie.

Poza rozwijaniem rynku finansowego zawsze znajduje czas dla rodziny (ojciec trojga dorosłych dzieci) oraz czynnego uprawiania sportów. Żegluje regatowo na katamaranach (dwukrotny Mistrz Polski w klasie Topcat), ściga się na nartach (od lat zawsze w pierwszej dziesiątce Mistrzostw Polski PZN Amatorów), nurkuje (uczestniczył w wielu wyprawach nurkowych), uczestniczy w rajdach samochodów terenowych (między innymi był jednym z uczestników zespołu off-roadowego, który przejechał Syberię w 2007 roku), jeździ również konno.

W młodości harcerz i instruktor harcerski, w czasach studenckich działał w NZS Politechniki Wrocławskiej, za co został internowany, a następnie aresztowany i skazany w procesie organizatorów strajku na Politechnice Wrocławskiej. Z tego czasu pozostało mu zainteresowanie bieżącą polityką czemu daje wyraz działając w PO.

Wziął udział w wyprawach:
Atol Bikini 2006 i 2007 rok, Syberia 2007 rok, Antarktyka 2008 rok oraz Meksyk w 2009 roku.

® RB & BO. Wszelkie prawa zastrzeżone. O autorach strony.

Regulamin